GJM0225C2A4R1WB01L
TME
GJM0225C2A4R1WB01L RSS 0.08 0.08 x 40000
MPN:
GJM0225C2A4R1WB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.75% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.08
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,1pF; 100V; C0G (NP0); ±0,05pF; SMD