GRT21BC81C226ME13K
TME
GRT21BC81C226ME13K RSS 0.24 0.24 x 10000
MPN:
GRT21BC81C226ME13K
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.52% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 16V; X6S; ±20%; SMD; 0805; 330mm