GCJ188R71E105MA01D
TME
GCJ188R71E105MA01D RSS 0.15 0.15 x 4000
MPN:
GCJ188R71E105MA01D
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.92% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.15
Ilość [ x szt]: 20000+ 24000+ 40000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm