GQM0335G2D2R7CB01J
TME
GQM0335G2D2R7CB01J RSS 0.16 0.16 x 50000
MPN:
GQM0335G2D2R7CB01J
Minimalne zamówienie:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.87% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.16
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,7pF; 200V; X8G; ±0,25pF; SMD; 0201