GQM1555G2D7R6BB01J
TME
GQM1555G2D7R6BB01J RSS 0.53 0.53 x 50000
MPN:
GQM1555G2D7R6BB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.37% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.54
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,6pF; 200V; X8G; ±0,1pF; SMD; 0402