GQM1555G2D7R6BB01J
TME
RSS
0.53
x 50000
- MPN:
- GQM1555G2D7R6BB01J
- Minimalne zamówienie:
- 50 000 szt.
- Producent:
- MURATA
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.37% (23.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.54
Sugerowane produkty dla gqm1555g2d7r6bb01j
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,6pF; 200V; X8G; ±0,1pF; SMD; 0402