GRM155R61H105ME05D
TME
GRM155R61H105ME05D RSS 0.40 0.40 0.33 + VAT
MPN:
GRM155R61H105ME05D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+33% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.30
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 200+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+ 20000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X5R; ±20%; SMD; 0402; 180mm