GQM0335G2D2R7CB01D
TME
GQM0335G2D2R7CB01D RSS 0.16 0.16 x 15000
MPN:
GQM0335G2D2R7CB01D
Minimalne zamówienie:
15 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.48% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.16
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,7pF; 200V; X8G; ±0,25pF; SMD; 0201