GQM0335G2D7R9WB01J
TME
GQM0335G2D7R9WB01J RSS 0.28 0.28 x 50000
MPN:
GQM0335G2D7R9WB01J
Minimalne zamówienie:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.77% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.28
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,9pF; 200V; X8G; ±0,05pF; SMD; 0201