GQM0335G2D2R1WB01D
TME
RSS
0.27
x 15000
- MPN:
- GQM0335G2D2R1WB01D
- Minimalne zamówienie:
- 15 000 szt.
- Producent:
- MURATA
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.6% (23.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.27
Sugerowane produkty dla gqm0335g2d2r1wb01d
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,1pF; 200V; X8G; ±0,05pF; SMD; 0201