GQM0335C2D7R5BB01J
TME
GQM0335C2D7R5BB01J RSS 0.18 0.18 x 50000
MPN:
GQM0335C2D7R5BB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.61% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.18
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,5pF; 200V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD