GJM1555C1H1R8BB01J
TME
GJM1555C1H1R8BB01J RSS 0.04 0.04 x 50000
MPN:
GJM1555C1H1R8BB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.7% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
0.04
Ilość [ x szt]: 100000+ 150000+ 200000+ 250000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,8pF; 50V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD