GQM0335C2D7R1DB01D
TME
GQM0335C2D7R1DB01D RSS 0.13 0.13 x 15000
MPN:
GQM0335C2D7R1DB01D
Minimalne zamówienie:
15 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.63% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.14
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,1pF; 200V; C0G (NP0); ±0,5pF; SMD