RCA04023M83FKED
TME
RCA04023M83FKED RSS 0.03 0.03 x 100000
MPN:
RCA04023M83FKED
Minimalne zamówienie:
100 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.32% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: thick film; 0402; 3,83MΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C