Schneider Electric LC2D40ABNE LC2D40ABNE Kombinacja przekaźnika odwracającego 1 szt.
Conrad Electronic
MPN:
LC2D40ABNE
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.75% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
3-biegunowy stycznik nawrotny TeSys D do zastosowań silnikowych. Prąd znamionowy 40A AC-3 18. 5kW@400V, zawiera cewkę elektroniczną o niskim zużyciu energii 24-60V AC/DC, 2 styki pomocnicze NC+2 NO, blokadę mechaniczną. LC2D40ABNE to 3-biegunowy stycznik nawrotny TeSys D do zastosowań silnikowych do 18. 5 kW przy 400 V. Zawiera cewkę elektroniczną o niskim zużyciu energii 24–60 V AC/DC i wbudowane styki pomocnicze 2NO+2NC, z certyfikatem lustrzanym NC. Kompaktowy montaż na szynie DIN, z mechaniczną blokadą i okablowanym przełącznikiem cofania, zapewnia niezawodność i trwałość. Posiada certyfikaty zgodności z kilkoma normami (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine) i zgodność z Green Premium (RoHs/Reach).