FFC05-30-100-A-4/8
Wekton
FFC05-30-100-A-4/8 RSS 8.27 8.27 x 4
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FFC05-30-100-A-4/8
Minimalne zamówienie:
4 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
10.29
Ilość [ x szt]: 200+ 400+
Taśma FFC 0,3mm PET RM: 0,5mm Same side 30pin L=100mm