Grzałka półprzewodnikowa 75W na szynę DIN DN-151S-G075W
TIM SA
Grzałka półprzewodnikowa 75W na szynę DIN DN-151S-G075W RSS 119.32 119.32 97.01 + VAT
MPN:
DN-151S-G075W
Kod:
Producent:
ASSMANN DISTRIBUTION
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.01% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
119.31
Dynamiczne nagrzewanie Szeroki zakres napięć Oszczędność energii Szybki montaż
Szczegóły techniczne
Napięcie pracy: 120-260V AC/DC lub 12V DC, 24V DC, 48V DC (min. 110 V, maks. 265 V) Element grzewczy: rezystor PTC - ograniczenie temperatury Korpus grzałki: profil aluminiowy, anodowany Połączenie: 3 zaciski ciśnieniowe dla przewodów elastycznych 0,5-1,5mm² (z końcówką tulejki) oraz przewodów sztywnych 0,5-2,5mm² Obudowa złącza: plastik zgodnie z UL94 V-0, czarny Montaż: zacisk na szynę DIN 35mm, EN 60715 Pozycja montażu: pionowy przepływ powietrza (wylot powietrza do góry, połączenie na dole) Temperatura pracy/przechowywania: -45 do +70°C Wilgotność pracy/przechowywania: maks. 90% RH (bez kondensacji) Stopień ochrony/Klasa ochrony: IP20 / I (uziemiony) Akcesoria: montaż na śruby Uwaga: inne napięcia na życzenie Deklaracja zgodności UE: RoHS, LVD, EC, REACH