Szafa RACK 19cali 4U wisząca EPRADO-R19-4U/600-BLUE
TIM SA
Szafa RACK 19cali 4U wisząca EPRADO-R19-4U/600-BLUE RSS 229.47 229.47 186.56 + VAT
MPN:
EPRADO-R19-4U/600-BLUE
Kod:
Producent:
EPRADO
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
269.43
Szerokość wewnętrzna : 19 " Wysokość wewnętrzna : 4 U
Głębokość wewnętrzna : 545 mm Szerokość zewnętrzna : 600 mm
Wysokość zewnętrzna : 285 mm Głębokość zewnętrzna : 600 mm
Otwory na wentylatory : 105 x 105 mm (2 miejsca) Nośność : 60 kg
Kolor : Czarny RAL9004 Drzwi : Przednie: przeszklone Boczne: metalowe, zatrzaskowe
Wybrane cechy : Otwory na przewody od góry i od dołu Zdejmowane ściany boczne Możliwość odkręcenia tylnej ścianki Możliwość montażu drzwi jako lewych bądź prawych Rozstaw szyn montażowych : 490 mm W zestawie 2 kluczyki Szyny Rack do montażu urządzeń - 4 szt. Waga : 16.9 kg