Eaton Akcesoria do obudów Partycja XPIX40W2BMCB0610 177113 XPIX40W2BMCB0610 Stal Obudowa 548 mm 40 mm 909mm
RS Components
Eaton Akcesoria do obudów Partycja XPIX40W2BMCB0610 177113 XPIX40W2BMCB0610 Stal Obudowa 548 mm 40 mm 909mm RSS 592.24 592.24 481.50 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
177113 XPIX40W2BMCB0610
Kod:
125287
Producent:
EATON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.88% (08.04.2026)