Schneider Electric LC1D65ABNE Stycznik 1 szt.
Conrad Electronic
Schneider Electric LC1D65ABNE Stycznik 1 szt. RSS 1359.00 1359.00 1104.88 + VAT
MPN:
LC1D65ABNE
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy TeSys LC1D. 3 bieguny, 3 zamykacze. Dodatkowe styki pomocnicze - 1 NO + 1 NC, znamionowa moc robocza przy AC-3, 400 V 30 kW, znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V 65 A, cewka 24-60 V AC/DC. Wymiary (szer. x wys. x gł.) 55x122x120 mm, waga 1,002 kg. Zaciski EverLink, gniazdo sześciokątne. Zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi instalacji elektrycznej należy użyć izolowanego klucza imbusowego nr 4 (nr zamówienia LADALLEN4). Kategoria AC-3, AC-1. Cewka - AC/DC, elektroniczna, zintegrowane dwukierunkowe ograniczenie wartości szczytowych. Szybka i łatwa konfiguracja. Bezpieczne i trwałe połączenie zasilania za pomocą Everlink i zacisków sprężynowych. Nadaje się do zastosowań związanych z bezpieczeństwem poprzez styki sprzężone mechanicznie i styki lustrzane.