PULS CPS20.241 Dimension DIN Rail Power Supply 115V/AC 230V/AC
Rapid Electronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
CPS20.241
Kod:
Producent:
PULS
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
* Input voltage range: 100 - 240V AC, 110 - 300V DC * 1 phase * Output: * Termination type: Screw terminals * Manufacturer's part CPS20.241