ESKA LP16-800F PTC Fuse 16V, 8A
Rapid Electronics
ESKA LP16-800F PTC Fuse 16V, 8A RSS 5.40 5.40 GBP27.93 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FRG800-16F
Kod:
Producent:
ESKA
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
* Current 8A * Contact spacing: 5.1mm * Dimensions, height: 28.8mm * Dimensions, length: 13.4mm * Dimensions, width: 3.0mm * Fuse type: PTC fuse * Max. resistance: 0.018 Ω * Nominal voltage: 16V * Product Specifications: ESKA number: LP16-800F