Zasilacz sieciowy 2,1/5,5 12V/0.5A/TRF
TIM SA
Zasilacz sieciowy 2,1/5,5 12V/0.5A/TRF RSS 18.54 18.54 15.07 + VAT
MPN:
12V/0.5A/TRF
Kod:
Producent:
DELTA-OPTI
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (10.12.2025)
Poprzednia cena:
17.32
Identyfikator modelu : 12V/0.5A/TRF Napięcie wejściowe : 200 - 240 V AC
Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego : 50 Hz Napięcie wyjściowe : 12.0 V DC
Prąd wyjściowy : 0.5 A Moc wyjściowa : 6.0 W
Średnia sprawność podczas pracy : 78.9 % Sprawność przy niskim obciążeniu (10%) : 20.4 %
Zużycie energii w stanie bez obciążenia :
Rodzaj zasilacza : Transformatorowy
Regulacja napięcia wyjściowego :
Liczba wyjść : 1 szt.
Typ złącz zasilania : 230 V Wtyk 12 V - 2.1/5.5 mm Wtyk prosty Typ obudowy : Desktop
Waga : 0.480 kg Wymiary : 85 x 58 x 50 mm