Zasilacz impulsowy PMT-24V50W2BA
TIM SA
RSS
50.45
41.02 + VAT
- MPN:
- PMT-24V50W2BA
- Kod:
- Producent:
- Delta Electronics
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.21% (14.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 2ba
Rodzaj zasilacza : Impulsowy Napięcie zasilania : 100 ... 240 V AC
Napięcie wyjściowe : 24 V DC Regulacja napięcia wyjściowego : 21.6 ... 26.4 V
Wydajność prądowa zasilacza : 2.2 A Moc zasilacza : 52.8 W
Temperatura pracy / wilgotność względna : -30 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % Waga : 0.18 kg
Wymiary : 99 x 82 x 30 mm Producent / Marka : Delta Electronics