Kamera kopułkowa IP 8.3Mpx 2.7... 13.5mm APTI-AI802V2-27135W-Z - MOTOZOOM
TIM SA
Kamera kopułkowa IP 8.3Mpx 2.7... 13.5mm APTI-AI802V2-27135W-Z - MOTOZOOM RSS 377.78 377.78 307.14 + VAT
MPN:
APTI-AI802V2-27135W-Z
Kod:
Producent:
APTI Longse
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.49% (03.01.2026)
Poprzednia cena:
383.48
Standard : TCP/IP Wielkość matrycy : 8.3 Mpx
Obiektyw : 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom Kąt widzenia : 103 ° ... 29 ° (dane producenta)
Zasięg oświetlacza IR : 30 m Gniazdo karty pamięci :
Interfejs sieciowy : 10/100 Base-T (RJ-45) Wejścia / wyjścia alarmowe :
Maks. liczba użytkowników on-line : 10 ONVIF : 19.12
Interfejs RS-485 :
Domyślny adres IP : 192.168.1.168 Domyślny login / hasło administratora : admin / admin
Porty dostępu przez www : 80 Porty dostępu przez aplikację na PC : 80
Port dostępu przez aplikację mobilną : 80 Port ONVIF : 80
Zasilanie : PoE (802.3af) , 12 V DC / 450 mA Pobór mocy : ≤ 5.4 W
Obudowa : Dome - Metalowa Kolor : Biały
Klasa szczelności : IP67 Temperatura pracy : -20 °C ... 60 °C
Waga : 0.69 kg Wymiary : Ø 116 x 113 mm