Kamera tubowa IP 8.3Mpx 3.6mm APTI-AI802C4-36W
TIM SA
Kamera tubowa IP 8.3Mpx 3.6mm APTI-AI802C4-36W RSS 391.95 391.95 318.66 + VAT
MPN:
APTI-AI802C4-36W
Kod:
Producent:
APTI Longse
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+17% (09.04.2026)
Poprzednia cena:
335.02
Przetwornik : 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS Obiektyw : 3.6 mm @ F1.6
Kąt widzenia : 84 ° Zasięg oświetlacza IR : 40 m
Gniazdo karty pamięci :
Metoda kompresji obrazu : H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / AVI / JPEG
Wejścia / wyjścia alarmowe :
Audio : Wbudowany mikrofon, Przesył audio po sieci Zgodność ze standardem AAC
Prędkość transmisji strumienia głównego : 20 kl/s @ 8.3 Mpx Interfejs : 10/100 Base-T (RJ-45)
WEB Server : Wbudowany Maks. liczba użytkowników on-line : 10
Domyślny adres IP : 192.168.1.168 Domyślny login / hasło administratora : admin / admin
Porty dostępu przez www : 80 Porty dostępu przez aplikację na PC : 80
Port dostępu przez aplikację mobilną : 80 Port ONVIF : 80
RTSP URL : rtsp://user:password@ipaddress:80/0 - Strumień główny rtsp://user:password@ipaddress:80/1 - Strumień pomocniczy Zasilanie : PoE (802.3af) , 12 V DC / 950 mA
Pobór mocy : ≤ 11.4 W Obudowa : Compact - Metalowa
Kolor : Biały Klasa szczelności : IP67
Klasa ochrony mechanicznej :
Temperatura pracy : -20 °C ... 60 °C
Waga : 1.12 kg Wymiary : 268 x 95 x 88 mm