ZA ELG200-54-3Y ZA ELG200-54-3Y
Micros
ZA ELG200-54-3Y ZA ELG200-54-3Y RSS 197.82 197.82 160.83 + VAT
Kod:
526129
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz; impulsowy; do LED; 200.88W; 54V; 3.72A; IP67; wymiary: 244x71x37.5mm; waga: 1.22kg