ZA ELG200-12D2-3Y ZA ELG200-12D2-3Y
Micros
ZA ELG200-12D2-3Y ZA ELG200-12D2-3Y RSS 249.31 249.31 202.69 + VAT
Kod:
526104
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz; impulsowy; do LED; 192W; 12V; 16A; IP67; wymiary: 244x71x37.5mm; waga: 1.22kg