ZA RSP320-12 ZA RSP320-12
Micros
ZA RSP320-12 ZA RSP320-12 RSS 198.60 198.60 161.46 + VAT
Kod:
525618
Zmiana ceny:
-0.39% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz; impulsowy; jednowyjściowy; 320.4W; 12V; 26.7A; wymiary: 215x115x30 mm; waga; 0.9 kg