PFS3106-4ET-60-V2 - switch przemysłowy PoE 4-port + 1 RJ45 + 1 SFP
Chip Electronics
PFS3106-4ET-60-V2 - switch przemysłowy PoE 4-port + 1 RJ45 + 1 SFP RSS 383.00 383.00 311.38 + VAT
Kod:
15152
Producent:
Dahua
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.26% (15.02.2026)
Poprzednia cena:
* interfejs:
* 1x port RJ45 Hi-PoE/PoE 802.3af/at (10/100Mbps)
* 3x port RJ45 PoE 802.3af/at (10/100Mbps)
* 1x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
* 1x slot SFP (100/1000Mbps)
* moc zasilacza PoE: 60W (Hi-PoE ≤60W - port 1, at ≤30W - port 2~4)
* zasięg PoE: 100m (tryb normal), 250m (wł. tryb Extend)
* przepustowość: 6,8Gbps
* przełącznik warstwy 2 w technologii PoE 2.0, niezarządzalny
* funkcje: Long-Distance (tryb Extend), PD Alive (PoE Watchdog)
* redundantne zasilanie
* zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami 4kV
* klasa szczelności: IP40
* temperatura pracy: -30°C ~ +65°C
* wilgotność: 5% ~ 95%
* zasilanie: DC 53V (zasilacz w zestawie)