AWT8161820 - transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V AC/AC
Chip Electronics
AWT8161820 - transformator TRZ 80VA/16V/18V/20V AC/AC RSS 196.00 196.00 159.35 + VAT
Kod:
14911
Producent:
PULSAR
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.51% (15.02.2026)
Poprzednia cena:
Transformator z serii TRZ o mocy 80VA - przystosowany do zasilania urządzeń wymagających napięcia AC: 16V, 18V lub 20V
* transformator: 80VA
* napięcie zasilania: 230V AC / 50Hz
* nominalne napięcie i prąd wyjściowy pod obciążeniem: 16V/5A; 18V/4.5A; 20V/4A
* prąd nominalny uzwojenia pierwotnego: 0.4A