Moduł obniżający napięcie ASDIC-60-121-OF
Chip Electronics
Moduł obniżający napięcie ASDIC-60-121-OF RSS 154.00 154.00 125.20 + VAT
Kod:
13965
Producent:
ATTE
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.65% (15.02.2026)
Poprzednia cena:
Przetwornica DC/DC ASDIC 60 121 OF obniżająca napięcie
* napięcie zasilania: 20V ~ 30V DC
* napięcie wyjściowe: 12V DC
* moc wyjściowa: 60W
* sprawność: 90%
* wymiary: 75x30x39mm (szer./dł./wys.)