XDR-75E-36
TME
XDR-75E-36 RSS 101.70 101.70 82.68 + VAT
MPN:
XDR-75E-36
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
102.85
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 75W; 36VDC; 0÷2,1A; 85÷264VAC