MEAN WELL XLC-60-H-DA2SN Sterownik LED 60.0 W 0.9 - 1.7 A 9 - 54 V 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL XLC-60-H-DA2SN Sterownik LED 60.0 W 0.9 - 1.7 A 9 - 54 V 1 szt. RSS 169.00 169.00 137.40 + VAT
MPN:
XLC-60-H-DA2SN
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-6% (13.05.2025)