Schneider Electric KSA630ABT4 biały 1 szt.
Conrad Electronic
Schneider Electric KSA630ABT4 biały 1 szt. RSS 8699.00 8699.00 7072.36 + VAT
MPN:
KSA630ABT4
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.44% (14.02.2026)
Poprzednia cena:
Zespół zasilający Canalis dla KSA. Jest kompatybilny z płytą kołnierzową FL21. Znamionowe napięcie robocze mieści się w zakresie od 230 V AC do 690 V AC. Znamionowy prąd pracy wynosi 500A i 630A. Materiał pręta zespołu podajnika to aluminium z białą powierzchnią zgodnie z RAL 9001. Mocowanie szyn zbiorczych za pomocą śrub z centralnym położeniem montażowym, podłączenie za pomocą zacisków oczkowych. Wersja z opcją 1 odgałęzienia. Zapewnia stopień ochrony IP55 zgodny z normą IEC 60529. IK08 jest zgodny z normą IEC 62262. Jest zgodny zarówno z normą IEC 60439-2, jak i IEC 61439-6. Jest również zgodny z Green Premium (RoHS/REACH).