ABB 1SAM350000R1009 MS132-6.3 Wyłącznik automatyczny 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
309.00
251.22 + VAT
- MPN:
- 1SAM350000R1009
- Kod:
- Producent:
- ABB
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3.34% (02.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla ms1326
Wyłącznik ochronny silnika MS132 z ochroną termiczną i elektromagnetyczną oznacza kompaktową i wydajną serię o wysokiej zdolności wyłączania zwarciowego do ochrony silnika do 15 kW (400 V) przy szerokości modułu 45 mm. Urządzenie z kompensacją temperatury posiada uchwyt obrotowy z czytelnym wskaźnikiem położenia przełącznika I / TRIP / 0. Dodatkowo MS132 posiada wskaźnik zwarcia. Obrotowy uchwyt można zablokować bezpośrednio w pozycji 0 za pomocą kłódki. Styki pomocnicze, sygnalizacyjne i alarmowe zwarciowe, jak również wyzwalacze podnapięciowe i napięciowe można podłączyć bez użycia narzędzi. Szyny 3-fazowe na 65 A lub 100 A oraz bloki zasilające na 25 mm² lub 35 mm² umożliwiają jednoczesne zasilanie kilku wyłączników ochronnych silnika. Ofertę uzupełniają obudowy ochronne i akcesoria do montażu w szafach sterowniczych i drzwiach. Certyfikacja Atex umożliwia ochronę silników w obszarach Ex, aprobata UL jako „Self-protected kombinowany sterownik silnika” rozszerza obszar zastosowań w Ameryce Północnej.