Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-1080L455 0 - 80 V/DC 0 - 13.5 A 1080 W
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-1080L455 0 - 80 V/DC 0 - 13.5 A 1080 W RSS 19199.00 19199.00 15608.94 + VAT
MPN:
01SWL45500GT
Zmiana ceny:
-5% (15.08.2025)
Poprzednia cena:
Seria PSW-Multi to programowalny zasilacz impulsowy prądu stałego z dwoma lub trzema kanałami i dużym zakresem wyjściowym. Maksymalna moc wyjściowa może osiągnąć 1080W. Dostępne są 13 modele dwukanałowy o mocy znamionowej 720 w i 24 modele trójkanałowe o mocy znamionowej 2 x 1080 W. napięcia znamionowe modułów niskiego napięcia to 30V, 40V, 80V, 160V. Napięcia znamionowe modułów wysokiego napięcia to 250 V i 800 V.