Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-1080L112 0 - 30 V/DC 0 - 36 A 1080 W
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-1080L112 0 - 30 V/DC 0 - 36 A 1080 W RSS 17999.00 17999.00 14633.33 + VAT
MPN:
01SWL11200GT
Kod:
Producent:
GW INSTEK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (15.08.2025)
Poprzednia cena:
Seria PSW-Multi to programowalny zasilacz impulsowy prądu stałego z dwoma lub trzema kanałami i dużym zakresem wyjściowym. Maksymalna moc wyjściowa może osiągnąć 1080W. Dostępne są 13 modele dwukanałowy o mocy znamionowej 720 w i 24 modele trójkanałowe o mocy znamionowej 2 x 1080 W. napięcia znamionowe modułów niskiego napięcia to 30V, 40V, 80V, 160V. Napięcia znamionowe modułów wysokiego napięcia to 250 V i 800 V.