Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-720L22 0 - 40 V/DC 0 - 27 A 720 W
Conrad Electronic
Zasilacz laboratoryjny regulowany GW Instek PSW-720L22 0 - 40 V/DC 0 - 27 A 720 W RSS 13499.00 13499.00 10974.80 + VAT
MPN:
01SWL02200GT
Kod:
Producent:
GW INSTEK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (15.08.2025)
Poprzednia cena:
Seria PSW-Multi to programowalny zasilacz impulsowy prądu stałego z dwoma lub trzema kanałami i dużym zakresem wyjściowym. Maksymalna moc wyjściowa może osiągnąć 1080W. Dostępne są 13 modele dwukanałowy o mocy znamionowej 720 w i 24 modele trójkanałowe o mocy znamionowej 2 x 1080 W. napięcia znamionowe modułów niskiego napięcia to 30V, 40V, 80V, 160V. Napięcia znamionowe modułów wysokiego napięcia to 250 V i 800 V.