TracoPower TCL 024-112DC Zasilacz na szynę DIN 12 V/DC 2 A 24 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TCL 024-112DC Zasilacz na szynę DIN 12 V/DC 2 A 24 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. RSS 369.00 369.00 300.00 + VAT
MPN:
TCL 024-112DC
Kod:
513218
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (14.03.2026)