Finder 7H.51.0.230.0025 Heater 110-230V 25W 125x41x41mm 1pc
Rapid Electronics
Finder 7H.51.0.230.0025 Heater 110-230V 25W 125x41x41mm 1pc RSS 48.47 48.47 GBP250.69 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
7H.51.0.230.0025
Kod:
Producent:
FINDER
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.68% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
The Finder 7H.51.0.230.0025 is an electrical enclosure heater designed to operate at 110 - 230 V with a power output of 25 W. Its compact dimensions of 125 x 41 x 41 mm make it suitable for use in confined spaces such as switchboards. This heater is ideal for preventing condensation and maintaining adequate operating temperatures in electrical enclosures.