F3SG-4RE0190P30
TME
F3SG-4RE0190P30 RSS 3831.11 3831.11 3114.72 + VAT
MPN:
F3SG-4RE0190P30
Producent:
OMRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.88% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 3+
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa; H: 190mm; 300mm÷20m; IP67; 24VDC