ISC-CDL1-WA15GE - czujnik ruchu
Chip Electronics
ISC-CDL1-WA15GE - czujnik ruchu RSS 406.00 406.00 330.08 + VAT
Kod:
17603
Producent:
BOSCH
GTIN-13:
4143
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Czujnik ruchu BOSCH ISC CDL1 WA15GE
* metoda detekcji: PIR + MW (10.52GHz ~ 10.55GHz)
* funkcja antymaskingu (aktywny IR)
* mikroprocesorowe przetwarzanie sygnału
* zasięg detekcji: 15x15m
* kąt widzenia: 90°
* odporność na zwierzęta: do 4.5kg
* regulacja czułości PIR i mikrofali
* dynamiczna kompensacja temperatury
* analiza pierwszego kroku (FSP)
* sztuczna inteligencja
* odporność na zakłócenia RFI
* zasilanie: DC 9 ~ 15V