TXO300-115-J
TME
TXO300-115-J RSS 410.62 410.62 333.84 + VAT
MPN:
TXO 300-115-J
Kod:
TXO300-115-J
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
415.30
Ilość [ x szt]: 5+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 300W; 90÷264VAC; OUT: 1; Uwyj: 15VDC