XRCGB32M000FAN00R0
TME
XRCGB32M000FAN00R0 RSS 0.50 0.50 x 3000
MPN:
XRCGB32M000FAN00R0
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.49
Rezonator: ceramiczny; 32MHz; SMD; 2x1,6x0,7mm; -10÷70°C; 6pF; 100Ω