GCM1555G1H241FA16J
TME
GCM1555G1H241FA16J RSS 0.05 0.05 x 50000
MPN:
GCM1555G1H241FA16J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.57% (23.12.2025)
Poprzednia cena:
0.05
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 240pF; 50V; X8G; ±1%; SMD; 0402; 330mm