GCM1555G1H241JA16D
TME
GCM1555G1H241JA16D RSS 0.03 0.03 x 10000
MPN:
GCM1555G1H241JA16D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.73% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 240pF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0402; 180mm