GCG1555G1H241GA01J
TME
GCG1555G1H241GA01J RSS 0.11 0.11 x 50000
MPN:
GCG1555G1H241GA01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.93% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.11
Ilość [ x szt]: 150000+ 200000+ 250000+ 300000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 240pF; 50V; X8G; ±2%; SMD; 0402; 330mm