GJM0225C2A5R7BB01L
TME
GJM0225C2A5R7BB01L RSS 0.05 0.05 x 40000
MPN:
GJM0225C2A5R7BB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.57% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.05
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 5,7pF; 100V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD