GRM188R61C105KA12J
TME
GRM188R61C105KA12J RSS 0.03 0.03 x 10000
MPN:
GRM188R61C105KA12J
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.18% (13.12.2025)
Poprzednia cena:
0.03
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 0603; 330mm